Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Ustawienie mebli w restauracji

2 Wpisy
2 Użytkownicy
0 Reactions
20 Widoki
51ed0178b49e14ebd6ed52b5255ce3ef024206467fd092474ce835ef1f1b209e?s=80&d=robohash&r=g
(@osman)
Mistrz Kleni
Połączone: 5 miesięcy temu
Wpisy: 28
Rozpoczynający temat   [#459]

Mam małą restaurację 40m2 i zastanawiam się jak ustawić meble żeby zmieścić jak najwięcej gości ale nie było ciasno?



   
Cytat
fc98aef66ed7ed22ac6882c1b55318a20c7e36eb703ba83b3341fdba17207ea7?s=80&d=robohash&r=g
 nedi
(@nedi)
Rzeźnik Pstrągów
Połączone: 5 miesięcy temu
Wpisy: 26
 

To balansowanie na linie - za dużo stolików i ludzie się tłoczą, za mało i tracisz zarobek. Zmierz dokładnie przestrzeń i narysuj plan. Między stolikami minimum 80cm żeby kelner mógł przejść z tacą. Stoliki dwuosobowe przy ścianie, większe w środku. Możesz mieć stoły składane na wypadek większych grup. Nie blokuj przejścia do toalety stolikami. Zobacz porady o aranżacji na https://amaloo.pl/meble-restauracyjne-jak-dobrac-wyposazenie-do-stylu-lokalu/ gdzie są wskazówki jak to rozplanować.



   
OdpowiedzCytat
Udostępnij:
Przewijanie do góry